TAP156K016FCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP156K016FCS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 16V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP156K016FCS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP156K016FCS
Αριθμός εξαρτήματος TAP156K016FCS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 15UF 16V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132031 pcs Φύλλο δεδομένων TAP156K016FCS.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia (5.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός E
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.5 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 2.5 Ohm
χωρητικότητα 15µF