TAP155M050CCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP155M050CCS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.5UF 50V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP155M050CCS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP155M050CCS
Αριθμός εξαρτήματος TAP155M050CCS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 1.5UF 50V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 153798 pcs Φύλλο δεδομένων TAP155M050CCS.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 6 Ohm
χωρητικότητα 1.5µF