TAP155M025CCSY
AVX CorporationAVX Corporation
TAP155M025CCSY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1.5UF 25V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP155M025CCSY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TAP155M025CCSY Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 1.5UF 25V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 281598 pcs Φύλλο δεδομένων TAP155M025CCSY.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia (4.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 8 Ohm
χωρητικότητα 1.5µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TAP155K050SRW
TAP155K050SRW
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 1.5UF 50V 10% RADIAL
Σε απόθεμα: 164516 pcs
Κατεβάστε: TAP155K050SRW.pdf
RFQ
TAP155M025CCS
TAP155M025CCS