TAP107K010HSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP107K010HSB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 100UF 10V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP107K010HSB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP107K010HSB
Αριθμός εξαρτήματος TAP107K010HSB Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 100UF 10V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64836 pcs Φύλλο δεδομένων TAP107K010HSB.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia (8.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός K
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.250" (6.35mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1 Ohm
χωρητικότητα 100µF