TAP106M035CCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP106M035CCS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP106M035CCS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP106M035CCS
Αριθμός εξαρτήματος TAP106M035CCS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 10UF 35V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112511 pcs Φύλλο δεδομένων TAP106M035CCS.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (6.00mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-11087
TAP106M035CCS-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός F Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 2 Ohm χωρητικότητα 10µF