TAP106M025CCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP106M025CCS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP106M025CCS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP106M025CCS
Αριθμός εξαρτήματος TAP106M025CCS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164916 pcs Φύλλο δεδομένων TAP106M025CCS.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia (5.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-8812
478-8812-ND
TAP106M025CCS-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός E Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 2.5 Ohm χωρητικότητα 10µF