TAP106K006SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP106K006SCS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 6.3V 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TAP106K006SCS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAP106K006SCS
Αριθμός εξαρτήματος TAP106K006SCS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 10UF 6.3V 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 239468 pcs Φύλλο δεδομένων TAP106K006SCS.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia (4.50mm)
Σειρά TAP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-1837
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 6 Ohm χωρητικότητα 10µF