TAJS105M025RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS105M025RNJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 1UF 25V 20% 1206
Φύλλα δεδομένων: TAJS105M025RNJ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TAJS105M025RNJ Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 1UF 25V 20% 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 327649 pcs Φύλλο δεδομένων TAJS105M025RNJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά TAJ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα TAJS105M025R
TAJS105M025R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 8 Ohm χωρητικότητα 1µF