TAJR474M020SNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJR474M020SNJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 0.47UF 20V 20% 0805
Φύλλα δεδομένων: TAJR474M020SNJ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TAJR474M020SNJ Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 0.47UF 20V 20% 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5433 pcs Φύλλο δεδομένων TAJR474M020SNJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Σειρά TAJ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα TAJR474M020S
TAJR474M020S-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός R
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 0805 (2012 Metric) 25 Ohm
χωρητικότητα 0.47µF