TAJC474M050H
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC474M050H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 0.47UF 50V 20% 2312
Φύλλα δεδομένων: TAJC474M050H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAJC474M050H
Αριθμός εξαρτήματος TAJC474M050H Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 0.47UF 50V 20% 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4818 pcs Φύλλο δεδομένων TAJC474M050H.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά TAJ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 8 Ohm χωρητικότητα 0.47µF