TACT227M003XTA
AVX CorporationAVX Corporation
TACT227M003XTA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 220UF 20% 3V SMD
Φύλλα δεδομένων: TACT227M003XTA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TACT227M003XTA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 220UF 20% 3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5435 pcs Φύλλο δεδομένων TACT227M003XTA.pdf
Τάση - Ονομαστική 3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά TACmicrochip®, TAC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric), 1210 Αλλα ονόματα 478-3257-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός T
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose Ποσοστό αποτυχίας -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 220µF Molded Tantalum Capacitors 3V 1411 (3528 Metric), 1210 1 Ohm
χωρητικότητα 220µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TACT476K010XTA
TACT476K010XTA
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 47UF 10% 10V SMD
Σε απόθεμα: 39396 pcs
Κατεβάστε: TACT476K010XTA.pdf
RFQ
TACT476M010XTA
TACT476M010XTA
Περιγραφή: CAP TANT 47UF 20% 10V SMD