TACR156M006R
AVX CorporationAVX Corporation
TACR156M006R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 6.3V 20% 0805
Φύλλα δεδομένων: TACR156M006R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TACR156M006R
Αριθμός εξαρτήματος TACR156M006R Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 15UF 6.3V 20% 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5882 pcs Φύλλο δεδομένων TACR156M006R.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm)
Σειρά TACmicrochip®, TAC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός R Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 5 Ohm χωρητικότητα 15µF