TACL225M006R
AVX CorporationAVX Corporation
TACL225M006R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 2.2UF 6.3V 20% 0603
Φύλλα δεδομένων: TACL225M006R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TACL225M006R
Αριθμός εξαρτήματος TACL225M006R Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 2.2UF 6.3V 20% 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5318 pcs Φύλλο δεδομένων TACL225M006R.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Σειρά TACmicrochip®, TAC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός L Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7.5 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0603 (1608 Metric) 7.5 Ohm χωρητικότητα 2.2µF