TAAC686M016G
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 68UF 16V 20% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: TAAC686M016G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TAAC686M016G
Αριθμός εξαρτήματος TAAC686M016G Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 68UF 16V 20% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4210 pcs Φύλλο δεδομένων TAAC686M016G.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" Dia x 0.681" L (7.50mm x 17.30mm)
Σειρά TAA Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Wet Tantalum
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 800 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 16V Axial 800 mOhm χωρητικότητα 68µF