SXP41C565KAA
AVX CorporationAVX Corporation
SXP41C565KAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5.6UF 100V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SXP41C565KAA.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 958 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SXP41C565KAA
Αριθμός εξαρτήματος SXP41C565KAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 5.6UF 100V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 958 pcs Φύλλο δεδομένων SXP41C565KAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.882" L x 0.230" W (22.40mm x 5.84mm) Σειρά SXP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 478-6180
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.780" (19.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.652" (16.55mm)
Χαρακτηριστικά High Temperature Λεπτομερής περιγραφή 5.6µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 5.6µF εφαρμογές SMPS Filtering