SR291A102FAT
AVX CorporationAVX Corporation
SR291A102FAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SR291A102FAT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SR291A102FAT
Αριθμός εξαρτήματος SR291A102FAT Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4860 pcs Φύλλο δεδομένων SR291A102FAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά SkyCap® SR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.250" (6.35mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές General Purpose