SR215C104KART
AVX CorporationAVX Corporation
SR215C104KART Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SR215C104KART.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SR215C104KART
Αριθμός εξαρτήματος SR215C104KART Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1862867 pcs Φύλλο δεδομένων SR215C104KART.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά SkyCap® SR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.200" (5.08mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 0.1µF