SR155C152MAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
SR155C152MAATR2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 50V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SR155C152MAATR2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SR155C152MAATR2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1500PF 50V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4081 pcs Φύλλο δεδομένων SR155C152MAATR2.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά SkyCap® SR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.81mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές General Purpose