SR152A101JART
AVX CorporationAVX Corporation
SR152A101JART Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: SR152A101JART.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SR152A101JART
Αριθμός εξαρτήματος SR152A101JART Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 229420 pcs Φύλλο δεδομένων SR152A101JART.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά SkyCap® SR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.81mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 100pF