SR141C102KART
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SR141C102KART.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SR141C102KART
Αριθμός εξαρτήματος SR141C102KART Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 469724 pcs Φύλλο δεδομένων SR141C102KART.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Σειρά SkyCap® SR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 1000pF