SR121A221KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: SR121A221KAATR2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SR121A221KAATR2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5483 pcs Φύλλο δεδομένων SR121A221KAATR2.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.150" W (3.81mm x 3.81mm) Σειρά SkyCap® SR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.54mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 220pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 220pF εφαρμογές General Purpose