SR075C223KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
SR075C223KAATR2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SR075C223KAATR2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SR075C223KAATR2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4462 pcs Φύλλο δεδομένων SR075C223KAATR2.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά SkyCap® SR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.54mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές General Purpose