SR071C332KAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
SR071C332KAATR2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3300PF 100V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: SR071C332KAATR2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SR071C332KAATR2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 3300PF 100V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4849 pcs Φύλλο δεδομένων SR071C332KAATR2.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά SkyCap® SR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.54mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 3300pF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SR071C332MAATR2
SR071C332MAATR2
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Σε απόθεμα: 5584 pcs
Κατεβάστε: SR071C332MAATR2.pdf
RFQ
SR071C332KARAP2
SR071C332KARAP2
Σε απόθεμα: 580530 pcs
Κατεβάστε: SR071C332KARAP2.pdf
RFQ
SR071C332KAA
SR071C332KAA