SQCSVA100JAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
SQCSVA100JAT1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 250V 0603
Φύλλα δεδομένων: SQCSVA100JAT1A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQCSVA100JAT1A Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10PF 250V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 244502 pcs Φύλλο δεδομένων SQCSVA100JAT1A.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.030" (0.76mm) Συντελεστής θερμοκρασίας A
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Σειρά SQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 478-3502-2
SQCSVA100JAT1A/4K
SQCSVA100JAT1A\4K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±5% 250V Ceramic Capacitor A 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 10pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency