SQCBEM751FAJME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCBEM751FAJME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 750PF 150V 1111
Φύλλα δεδομένων: SQCBEM751FAJME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQCBEM751FAJME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 750PF 150V 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4860 pcs Φύλλο δεδομένων SQCBEM751FAJME.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά SQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 750pF ±1% 150V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 750pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency