SQCB9M151FATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB9M151FATME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 150PF 300V 1111
Φύλλα δεδομένων: SQCB9M151FATME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQCB9M151FATME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 150PF 300V 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5337 pcs Φύλλο δεδομένων SQCB9M151FATME.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά SQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 150pF ±1% 300V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 150pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency