SQCB7M2R7CATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7M2R7CATME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.7PF 500V 1111
Φύλλα δεδομένων: SQCB7M2R7CATME.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQCB7M2R7CATME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.7PF 500V 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86286 pcs Φύλλο δεδομένων SQCB7M2R7CATME.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά SQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 2.7pF ±0.25pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric) χωρητικότητα 2.7pF