SQCB7M2R2BAJME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7M2R2BAJME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2PF 500V 1111
Φύλλα δεδομένων: SQCB7M2R2BAJME.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQCB7M2R2BAJME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 500V 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 63207 pcs Φύλλο δεδομένων SQCB7M2R2BAJME.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά SQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Αλλα ονόματα 478-2626-2
SQCB7M2R2BAJME/2K
SQCB7M2R2BAJME\1K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 2.2pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor M 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 2.2pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency