SQCB7A2R2BATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCB7A2R2BATME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2PF 500V 1111
Φύλλα δεδομένων: SQCB7A2R2BATME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQCB7A2R2BATME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 500V 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4890 pcs Φύλλο δεδομένων SQCB7A2R2BATME.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας A
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά SQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 2.2pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor A 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 2.2pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SQCB7A270GAJME\500
SQCB7A270GAJME\500
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 27PF 500V 1111