SQCAVM100JATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCAVM100JATME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10PF 250V 0505
Φύλλα δεδομένων: SQCAVM100JATME.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQCAVM100JATME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10PF 250V 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85511 pcs Φύλλο δεδομένων SQCAVM100JATME.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.022" (0.57mm) Συντελεστής θερμοκρασίας M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά SQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Αλλα ονόματα 478-5834-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Λεπτομερής περιγραφή 10pF ±5% 250V Ceramic Capacitor M 0505 (1313 Metric)
χωρητικότητα 10pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency