SQCA5C103MATME
AVX CorporationAVX Corporation
SQCA5C103MATME Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 50V 0505
Φύλλα δεδομένων: SQCA5C103MATME.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SQCA5C103MATME Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5132 pcs Φύλλο δεδομένων SQCA5C103MATME.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.57mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά SQ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C 0505 (1313 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency