SMBJ90CA
AVX CorporationAVX Corporation
SMBJ90CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ90CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 90V 146V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ90CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ90CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ90CA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 90V 146V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 376654 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ90CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 90V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 146V
Τάση - Ανάλυση (Min) 100V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 478-7073-2
PFD20002
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.11A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ90ATR
SMBJ90ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Σε απόθεμα: 995142 pcs
Κατεβάστε: SMBJ90ATR.pdf
RFQ
SMBJ90C-E3/52
SMBJ90C-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 90V 160V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ90C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ90CA
SMBJ90CA
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ90CA.pdf
SMBJ90CA-13-F
SMBJ90CA-13-F
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ90CA-13-F.pdf
SMBJ90CA
SMBJ90CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ90CA.pdf
SMBJ90CA
SMBJ90CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMBJ90CA.pdf
SMBJ90C
SMBJ90C
Περιγραφή: TVS DIODE 90V 153.3V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ90C.pdf
SMBJ90C-E3/5B
SMBJ90C-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ90C-E3/5B.pdf
SMBJ90CA-E3/52
SMBJ90CA-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ90CA-E3/52.pdf
SMBJ90CA M4G
SMBJ90CA M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ90CA M4G.pdf
SMBJ90CA R5G
SMBJ90CA R5G
Κατεβάστε: SMBJ90CA R5G.pdf
SMBJ90CA-13
SMBJ90CA-13
Κατεβάστε: SMBJ90CA-13.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών