SCMR18L604MSBB0
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAPACITOR 600MF 9V T/H
Φύλλα δεδομένων: SCMR18L604MSBB0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SCMR18L604MSBB0 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAPACITOR 600MF 9V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21528 pcs Φύλλο δεδομένων SCMR18L604MSBB0.pdf
Τάση - Ονομαστική 9V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Σειρά SCM Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 478-12176
SCMR18L604MSBB0
SCMR18L604MSBB0-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
μόλυβδος Απόσταση 0.433" (11.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 400 mOhm @ 1kHz Λεπτομερής περιγραφή 600mF (EDLC) Supercapacitor 9V Radial, Can 400 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C
χωρητικότητα 600mF