SA115E474MAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA115E474MAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 50V Z5U AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SA115E474MAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA115E474MAC
Αριθμός εξαρτήματος SA115E474MAC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 50V Z5U AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 194874 pcs Φύλλο δεδομένων SA115E474MAC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) Σειρά SpinGuard® SA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial χωρητικότητα 0.47µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SA115E334MARG
SA115E334MARG
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL
Σε απόθεμα: 499598 pcs
Κατεβάστε: SA115E334MARG.pdf
RFQ
SA11A
SA11A
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 11V 18.2V AXIAL
Κατεβάστε: SA11A.pdf
RFQ
SA115E474ZAR
SA115E474ZAR
Κατεβάστε: SA115E474ZAR.pdf
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 11V 18.2V DO204AC
Κατεβάστε: SA11A.pdf
SA115E334ZAR
SA115E334ZAR
Κατεβάστε: SA115E334ZAR.pdf
SA115E334ZAA
SA115E334ZAA