SA115C104MAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA115C104MAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SA115C104MAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA115C104MAC
Αριθμός εξαρτήματος SA115C104MAC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1351998 pcs Φύλλο δεδομένων SA115C104MAC.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) Σειρά SpinGuard® SA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial χωρητικότητα 0.1µF