SA102A3R3DAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA102A3R3DAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.3PF 200V NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SA102A3R3DAC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA102A3R3DAC
Αριθμός εξαρτήματος SA102A3R3DAC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 3.3PF 200V NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4390 pcs Φύλλο δεδομένων SA102A3R3DAC.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Σειρά SpinGuard® SA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 3.3pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
χωρητικότητα 3.3pF εφαρμογές General Purpose