SA101C152MAA
AVX CorporationAVX Corporation
SA101C152MAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SA101C152MAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA101C152MAA
Αριθμός εξαρτήματος SA101C152MAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 687867 pcs Φύλλο δεδομένων SA101C152MAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Σειρά SpinGuard® SA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial χωρητικότητα 1500pF