SA101C103JAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA101C103JAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: SA101C103JAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SA101C103JAC
Αριθμός εξαρτήματος SA101C103JAC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 435776 pcs Φύλλο δεδομένων SA101C103JAC.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή 10000pF
Πάχος (Max) X7R Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Σειρά SpinGuard® SA
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ακροαματικότητα - Πόλωση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SA101C103JAC
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%