NOSX686M006R0100
AVX CorporationAVX Corporation
NOSX686M006R0100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2917
Φύλλα δεδομένων: NOSX686M006R0100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NOSX686M006R0100 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60640 pcs Φύλλο δεδομένων NOSX686M006R0100.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2917 (7343 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά OxiCap® NOS Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm)
Χαρακτηριστικά Low ESR ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 mOhms
απαγωγή Factor 6% Λεπτομερής περιγραφή 68µF Niobium Oxide Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 100 mOhms
Τρέχουσες - Διαρροή 8.2µA χωρητικότητα 68µF