NOSA106M006R2000
AVX CorporationAVX Corporation
NOSA106M006R2000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1206
Φύλλα δεδομένων: NOSA106M006R2000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NOSA106M006R2000 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP NIOB OXID 10UF 20% 6.3V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 175538 pcs Φύλλο δεδομένων NOSA106M006R2000.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 (3216 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά OxiCap® NOS Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 478-3243-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά Low ESR
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohms απαγωγή Factor 6%
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Niobium Oxide Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 2 Ohms Τρέχουσες - Διαρροή 1.2µA
χωρητικότητα 10µF