NOJS156M001RWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJS156M001RWJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP NIOB OXID 15UF 20% 1.8V 1206
Φύλλα δεδομένων: NOJS156M001RWJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NOJS156M001RWJ Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP NIOB OXID 15UF 20% 1.8V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164654 pcs Φύλλο δεδομένων NOJS156M001RWJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 1.8V Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 (3216 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά OxiCap® NOJ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός S
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2 Ohms
απαγωγή Factor 6% Λεπτομερής περιγραφή 15µF Niobium Oxide Capacitor 1.8V 1206 (3216 Metric) 2 Ohms
Τρέχουσες - Διαρροή 1µA χωρητικότητα 15µF