NOJC476M010RWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJC476M010RWJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 10V 2312
Φύλλα δεδομένων: NOJC476M010RWJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NOJC476M010RWJ Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP NIOB OXIDE 47UF 20% 10V 2312 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 160952 pcs Φύλλο δεδομένων NOJC476M010RWJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2312 (6032 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Σειρά OxiCap® NOJ Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2312 (6032 Metric) Αλλα ονόματα 478-3126-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 400 mOhms απαγωγή Factor 6%
Λεπτομερής περιγραφή 47µF Niobium Oxide Capacitor 10V 2312 (6032 Metric) 400 mOhms Τρέχουσες - Διαρροή 9.4µA
χωρητικότητα 47µF