NOJA336M004SWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJA336M004SWJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 4V 1206
Φύλλα δεδομένων: NOJA336M004SWJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NOJA336M004SWJ Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP NIOB OXIDE 33UF 20% 4V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 460391 pcs Φύλλο δεδομένων NOJA336M004SWJ.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 (3216 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά OxiCap® NOJ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 478-7516-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.7 Ohms απαγωγή Factor 10%
Λεπτομερής περιγραφή 33µF Niobium Oxide Capacitor 4V 1206 (3216 Metric) 1.7 Ohms Τρέχουσες - Διαρροή 2.6µA
χωρητικότητα 33µF