NF15AA0409M--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ICL 4 OHM 20% 5.5A 15MM
Φύλλα δεδομένων: NF15AA0409M--.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NF15AA0409M--
Αριθμός εξαρτήματος NF15AA0409M-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή ICL 4 OHM 20% 5.5A 15MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5205 pcs Φύλλο δεδομένων NF15AA0409M--.pdf
Ανοχή ±20% Σειρά NF15
R @ Τρέχουσα 130 mOhms R25 ° C 4 Ohms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα NF15AA0409M-
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.300" (7.62mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Διάμετρος 0.59" (15mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 4 Ohms ±20% 5.5A 0.59" (15mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 5.5A