NF13AA0600M--
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ICL 60 OHM 20% 1.9A 13MM
Φύλλα δεδομένων: NF13AA0600M--.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NF13AA0600M--
Αριθμός εξαρτήματος NF13AA0600M-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή ICL 60 OHM 20% 1.9A 13MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4825 pcs Φύλλο δεδομένων NF13AA0600M--.pdf
Ανοχή ±20% Σειρά NF13
R @ Τρέχουσα 950 mOhms R25 ° C 60 Ohms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα NF13AA0600M-
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.300" (7.62mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Διάμετρος 0.51" (13mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 60 Ohms ±20% 1.9A 0.51" (13mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 1.9A