NF13AA0100M--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ICL 10 OHM 20% 3.3A 13MM
Φύλλα δεδομένων: NF13AA0100M--.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NF13AA0100M--
Αριθμός εξαρτήματος NF13AA0100M-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή ICL 10 OHM 20% 3.3A 13MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3998 pcs Φύλλο δεδομένων NF13AA0100M--.pdf
Ανοχή ±20% Σειρά NF13
R @ Τρέχουσα 300 mOhms R25 ° C 10 Ohms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα NF13AA0100M-
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.300" (7.62mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Διάμετρος 0.51" (13mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 3.3A 0.51" (13mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 3.3A