NF10AA0160M--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ICL 16 OHM 20% 2.3A 9.9MM
Φύλλα δεδομένων: NF10AA0160M--.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NF10AA0160M--
Αριθμός εξαρτήματος NF10AA0160M-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή ICL 16 OHM 20% 2.3A 9.9MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5092 pcs Φύλλο δεδομένων NF10AA0160M--.pdf
Ανοχή ±20% Σειρά NF10
R @ Τρέχουσα 500 mOhms R25 ° C 16 Ohms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα NF10AA0160M-
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.300" (7.62mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Διάμετρος 0.39" (9.9mm)
Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 16 Ohms ±20% 2.3A 0.39" (9.9mm) Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 2.3A
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
NF10AA0160MHB
NF10AA0160MHB
Περιγραφή: ICL 16 OHM 20% 2A 9.9MM