NB12MC0271JBA
AVX CorporationAVX Corporation
NB12MC0271JBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 270OHM 3910K 0805
Φύλλα δεδομένων: NB12MC0271JBA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NB12MC0271JBA
Αριθμός εξαρτήματος NB12MC0271JBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή THERMISTOR NTC 270OHM 3910K 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5592 pcs Φύλλο δεδομένων NB12MC0271JBA.pdf
Σειρά NB12 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 270
αντίσταση Ανοχή ±5% Ισχύς - Max 120mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος - Lead Wire -
B25 / 85 3910K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - Ανοχή Β Αξία ±3%