MR082C684KAA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.68UF 200V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: MR082C684KAA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MR082C684KAA
Αριθμός εξαρτήματος MR082C684KAA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.68UF 200V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4645 pcs Φύλλο δεδομένων MR082C684KAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.490" L x 0.240" W (12.44mm x 6.09mm) Σειρά Ceralam® MR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.400" (10.16mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.490" (12.44mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 0.68µF