MR065C333KAATR2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: MR065C333KAATR2.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MR065C333KAATR2 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 208412 pcs Φύλλο δεδομένων MR065C333KAATR2.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm) Σειρά Ceralam® MR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.290" (7.36mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 0.033µF